ОЗУ G.SKILL Trident Z5 (F5-6000J3636F16GX2-TZ5K) 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 (36-36-36-96) 1.35V / Black
Код производителя
F5-6000J3636F16GX2-TZ5K
Тактовая частота
6000 МГц
CAS Latency (CL)
36
RAS to CAS Delay (tRCD)
36
Напряжение питания
1.35 В